XV. Niedziela Zwykła, 11.07.2021r.

lip 10, 2021

W liturgii Kościoła w bieżącym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;

– we wtorek świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;

– w czwartek św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;

– w piątek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

  • W poniedziałek (12.07) przypada 21. r. śm. ks. kan. Mariana Goska, byłego proboszcza naszej Parafii. Msza św. w int. śp. ks. proboszcza Mariana Goska odbędzie się w tym dniu o godz. 18:00. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  • We wtorek (13.07) zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Msza św. ku czci M.B. Fatimskiej o godz. 20:00.
  • Od 1 lipca ruszyły zapisy na IX Rowerową Pielgrzymkę Kielecką na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia. Limit miejsc ograniczony. Zapisy jedynie drogą on-line na stronie: www.pielgrzymkarowerowa.pl.
  • Zachęcamy do nabywania i lektury katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Misji dzisiaj, Apostolatu starszych i chorych.
  • Witamy serdecznie przybywających do nas wakacyjnych gości i prosimy niech czują się dobrze w naszym kościele i parafialnej wspólnocie. Codziennie pamiętamy w modlitwie o naszych parafianach. Wy też nie zapomnijcie o modlitwie, o obowiązku niedzielnej Mszy Świętej i postawie, świadectwie dobrego chrześcijanina. Niech w czasie wakacyjnych podróży wszystkich prowadzi NMP Matka Dobrej Drogi a Opatrzność Boża roztacza nad Wami swoją opiekę!