III. Niedziela Wielkanocna, 14.04.2024r.

kwi 13, 2024

1)Dzisiaj,  Kościół w Polsce rozpoczyna kolejny Tydzień Biblijny.  Zachęcamy do częstego sięgania do  Pisma świętego, które niech stanie się też dla nas Słowem Życia, na nasze szczególnie trudne czasy.

Przypominamy także, że co tydzień, we wtorek o godz. 18.30., spotyka się, rozważa  Słowo Boże i modli się, nasz Parafialny Krąg Biblijny. Zapraszamy

Za tydzień, w IV. Niedzielę Wielkanocną, rozpoczniemy modlitwy w ramach kolejnego Tygodnia Modlitw o powołania do Kapłaństwa i Życia zakonnego w Kościele.

2) Przeżywmy wielkanocny okres radości płynącej z doświadczenia mocy Chrystusa Zmartwychwstałego. Przypominamy tym, którzy zaniedbali, że jeszcze jest stosowny czas na spowiedź  i Komunię wielkanocną.

3) Ogłoszenia Szkół Katolickich:

  1. Katolickie Liceum Ogólnokształcące św. Stanisława Kostki ogłasza nabór do klas pierwszych. Szkoła jest bezpłatna i objęta elektronicznym systemem rekrutacji. Zapraszamy na dzień otwarty w sobotę, 20 kwietnia od godz. 10:00,
  2. Liceum Ogólnokształcące św. Jadwigi Królowej „Nazaret” ogłasza nabór do klas pierwszych. Dzień otwarty dla zainteresowanych odbędzie się w czwartek, 18 kwietnia.

KRONIKA ŻAŁOBNA NASZEJ RODZINY PARAFIALNEJ:

W minionym tygodniu odeszli do Domu Miłosiernego Ojca:

+ Wanda PUCHAŁA,  lat 86., z ul. Batorego;

+ Dominik DUDA,  lat 36., z ul. Chłodnej;

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…